Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Якщо дизайн приміщення передбачає фарбування стін, то без шпаклівки не обійтися. Цей процес підготовки бетонної основи стін необхідний для досягнення максимально гладкої поверхні, щоб після фарбування не проявилися дрібні вади. Особливо добре їх видно при попаданні на пофарбовану поверхню денного світла.

Сучасний асортимент шпаклівок представлений піщано-цементними і гіпсовими сумішами. Піщано-цементні шпаклівки дешевші, але довго сохнуть. Гіпсові -. Сохне швидше, до того ж, відрізняються прекрасною фактурою, але менш термостійкі.

Розводять сухі шпаклювальні суміші в спеціальній тарі для розчину. Слідуючи інструкції, зазначеної на упаковці, в ємність наливають необхідний обсяг води, куди додають необхідну кількість суміші. Все це ретельно перемішують за допомогою будівельного міксера до отримання пастоподібної маси. От і все :. Розчин готовий, можна приступати до роботи.

Для нанесення шпаклівки використовують металеві шпателі різних розмірів, зазвичай 10 і 25 см. Фінішний шар можна наносити 35-ти сантиметровими шпателями.

Технологічні етапи шпаклівки бетонних стін під фарбування

Першим етапом можна вважати підготовку бетонної основи до нанесення стартовою шпаклівки. Зі стіни попередньо видаляють пил, бруд, залишки шпалер або старої фарби. Швидко зняти шпалери можна за допомогою шпателя, попередньо взбризнув їх теплою водою з пульверизатора. Старий присохлий шар фарби так само віддаляється шпателем, при необхідності, для цього використовують спеціальну рідину для зняття лакофарбових покриттів. Далі вже чисті бетонні стіни обробляють ґрунтовкою для зміцнення і поліпшення зчеплення між їх поверхнею і шпаклівкою.
Після повного висихання грунтовки можна приступати до другого етапу – нанесення стартового шару шпаклівки. Товщина шару стяжки може досягати 30 мм. Щоб запобігти появі тріщин в майбутньому, під час нанесення першого шару стартовою шпаклівки доцільно скористатися капроновою малярської сіткою з розміром осередків 2 мм. Другий шар наносять слідом за першим, щоб повністю покрити сітку, і залишають висихати приблизно на добу.
Перед переходом до наступного технологічного етапу – нанесення фінішної шпаклівки, слід переконатися, що стартовий шар повністю висох. Фінішна обробка поверхні відрізняється від попереднього етапу робіт тим, що шпаклівка наноситься тонким шаром до 15 мм для створення ідеально рівною і гладко поверхні, без западин і тріщин. І знову залишаємо стіни сохнути.
Предзавершающім етапом процесу шпаклівки бетонних стін під фарбування є шкуреніе, або шліфування фінішного шару шпаклівки за допомогою наждачного паперу з різним ступенем жорсткості. Процес цей досить запорошений і шкідливий для здоров’я. Тому під час шкуренія рекомендують користуватися респіратором і захисними окулярами.
Для повного завершення шпаклівки стін, їх необхідно як слід прогрунтувати, щоб підвищити адгезійні властивості поверхні. Фарба, нанесена на шар грунтовки, протримається набагато довше, збереже свою яскравість і додатково захистить поверхню від впливу вологи і перепадів температур. Через шість годин після нанесення грунтовки, можна починати фарбувати стіни.
Стікер-тести