Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto
Шкуреніе стін під фарбування є справою неприємним і навіть шкідливим для здоров’я, але перед фарбуванням потрібно вирівняти стіни, тому цей процес просто необхідний. Після шпаклювання стін обов’язково повинен відбуватися етап шкуренія вже нанесеною шпаклівки до створення рівної поверхні. Як і чим краще шліфувати стіни запитаєте ви? Ми вам зараз докладно про це розповімо.
Перед початком проведення робіт обов’язково слід надіти захисний респіратор і окуляри. Також слід ретельно вибрати необхідні інструменти для процесу ошкуренних стін. Наприклад, слід знати, що шкурить стіни під поклейку шпалер не обов’язково до ідеально рівного стану, проте це просто необхідно зробити якщо шкуреніе стін відбувається під фарбування.
Технологія даного процесу єдина і для стін, і для стель – в підсумку потрібно домогтися ідеально гладкою і рівній поверхні. Для проведення робіт обов’язково знадобиться наждачний шліфувальний папір із зернистістю Р600, Р800, а також губки і терки для шліфування. Але дану наждачний папір потрібно перевірити, чи підходить вона для ваших стін. Для цього потрібно провести наждачкою по стіні і подивитися який слід вона там залишила. Якщо на стіні видніються дрібні подряпини, то зернистість наждачного паперу слід збільшити до того моменту, поки вона не перестане залишати подряпини на поверхні.
Освітлення також важливо – світло повинне падати тільки з одного боку і під невеликим кутом до поверхні, щоб відразу ще при роботі були видно нерівності нанесеної шпаклівки. Фінішна шпаклівка повинна вже до цього моменту добре просохнути. Переконавшись у тому, що стіна висохла, можна приступати до роботи. Для цього потрібно вставити наждачний папір в тертку, надіти респіратор і захисні окуляри і братися за роботу.
Стіни починати шліфувати необхідно зверху і обробляти поверхню невеликими ділянками. Шкурити ефективно, поступово просуваючись від одного кута до іншого, за допомогою широких кругових рухів. Якщо шкурить одна ділянка дуже довго, можна зробити яму, під яку доведеться потім підлаштовуватися, роблячи такий же рівень по всій стіні. Потрібно рухатися рівномірно і не натискати зі всієї сили на тертку. Якщо на поверхні бачите глибокі ямки і подряпини, їх потрібно обов’язково замазати шпаклівкою, інакше такі недоліки поверхні проявляться ще сильніше після фарбування і будуть псувати все враження від нової стіни. Після того, як поверхня зашкурена, слід ще раз перевірити візуально стіну на наявність будь-яких пропусків і дефектів.
Після перевірки можна братися за шкуреніе кутів. Для цього буде потрібно губка для шліфування зі зрізаним кутом, за допомогою якої можна добитися рівного кута без дефектів. Шкурити кути теркою вкрай не рекомендується – доведеться переробляти. У самому крайньому випадку можна скористатися звичайним згорнутим листом наждачного паперу. При роботі слід пам’ятати, що потрібно працювати акуратно і не затягуючи одну ділянку на тривалий час.
Стікер-тести