Пошук
Расписание
Тема
коли
Де
Деталі заходу
Сейчас запнятий нет
(Русский) Оставляйте свои контактные данные и мы обязательно Вас пригласим на ближайщий мастер-класс!
foto

Перед фарбуванням раніше пофарбованого стелі потрібно обов’язково зняти старий шар фарби для того, щоб нове покриття трималося міцно і довго. Видалити водоемульсійну фарбу зі стелі не так просто, як може здатися спочатку. Варто відзначити, що відразу потрібно запастися індивідуальними засобами захисту очей та органів дихання, так як фарба при знятті з стелі буде сипатися прямо на майстра. Також слід заздалегідь захистити підлогу від сміття за допомогою звичайних газет або спеціальної будівельної плівки. Видалити інтер’єрну або фасадну водоемульсійну фарбу зі стелі можна кількома способами

1 Спосіб видалення фарби зі стелі

Перший спосіб зняття старої втиснути фарби зі стелі починається зі змочування поверхні водою для її розм’якшення. Звичайна неводостійка фарба після розмочування буде легко віддалятися з поверхні за допомогою звичайного шпателя. Розмочування фарби можна виробляти наступним чином: в тазик наливаємо теплу воду, змочує в ній поролоновий валик на довгій ручці (щоб він діставав до стелі), змочуємо валиком невелику ділянку поверхні стелі. Тепер потрібно почекати 10-15 хвилин, щоб вода вбралася в поверхню і потім акуратно зчистити її металевим шпателем. Далі за даною схемою потрібно працювати з наступним ділянкою стелі. Так повторювати до тих пір, поки повністю весь стеля не буде очищений від втиснути фарби. Не потрібно відразу змочувати всю стелю водою, оскільки він швидко висохне, і ви не встигнете зняти з нього всю фарбу, все одно доведеться все робити заново.

2 Спосіб видалення фарби зі стелі

Як зняти водостійку водоемульсійну фарбу зі стелі? Зазвичай таким типом фарби забарвлюються ванні кімнати, кухні та інші приміщення з відносно високою вологістю. 1 спосіб може не спрацювати при видаленні водостійкою фарби. Тому для зняття такої фарби зі стелі буде потрібно металева щітка, якою потрібно ретельно почистити весь стелю. Щітка роздряпала поверхню і дасть можливість використовувати перший спосіб для зняття фарби. Для цього большою пензлем, валиком або губкою наносимо на стелю теплу воду, чекаємо 10-15 хвилин, потім знову добре змочуємо поверхню теплою водою. Після цих маніпуляцій потрібно зробити в приміщенні протяг. Фарба почне розбухати і поступово відставати цілими лахміттям. Тепер можна її зняти звичайним шпателем.

3 Спосіб видалення фарби зі стелі

Даний спосіб вимагає наявність шпалерного клею або клейстеру. Самий звичайний шпалерний клей потрібно розвести за інструкцією виробника (можна в якості аналога використовувати також розведений клей ПВА). Розлучений клей потрібно наносити на стелю і приклеювати до нього газету або обгортковий папір, яку після приклеювання потрібно акуратно розгладити на стелі пластиковим шпателем або губкою. Чекаємо висихання клею. Після того, як клей висохне, можна знімати приклеєну до стелі папір, акуратно відриваючи її стелі за допомогою шпателя. Разом з папером буде зніматися і фарба зі стелі. Потрібно уважно оглянути стелю, можливо, доведеться зачистити додатково місця, де фарба не повністю знялася.


Ми перерахували найпростіші і найефективніші способи зняття старого шару втиснути фарби зі стелі.

Стікер-тести