ТОВ «Фарби Колорит»
08130 Київська область,
Петропавлівська Борщагівка,
вул. Садова, 49
Гаряча лінія 0 800 508 908
Укр | Рус
Форум

Color Studio Tikkurila на ЕкспоФорумі "БУДІВНИЦТВО, АРХІТЕКТУРА, НЕРУХОМІСТЬ"

С 6 по 8 жовнтя 2016 в Києві проходив міжнародний ЕкспоФорум "БУДІВНИЦТВО, АРХІТЕКТУРА, НЕРУХОМІСТЬ". Ця подія стала головною в 2016 році для будівельної галузі.

На ЕкспоФорумі компанія "Фарби Колорит" представила один із найголовніших своїх проектів - магазин фірмової продукції Color Studio Tikkurila. Практично всі елементи стенду пофарбовані матеріалами компанії, щоб наочно продемонструвати відвідувачам їх призначення та можливості.

Серед новинок, представлених на виставці: фарба Magnetic та фарба для шкільних дошок Liitu.


Також були представлені зразки таких матеріалів як Ностальгія масло для дерева та підлоги, Валтті КолорВалтті масло, а також матеріали промислової групи.

Форум зібрав понад 10 000 відвідувачів: провідні спеціалісти, представники проектних організацій, владних структур, архітектори та дизайнери, кінцеві споживачі.

В рамках форуму проводились презентації, доповіді, семінари, на которых професіонали  ділились досвідом, тенденціями ринку, новими технологіями.                                                                                               
На стенді Color Studio Tikkurila кожен день проводились мастер-класи, де наглядно демонстрували технолоігії нанесення та дизайнерські еффекти використання нашої продукції.

 

Тепер участь у виставках стала для нас доброю традицією. Цю тенденцію ми продовжимо і в наступному році.