ТОВ «Фарби Колорит»
08130 Київська область,
Петропавлівська Борщагівка,
вул. Садова, 49
Гаряча лінія 0 800 508 908
Укр | Рус
Форум

Дизайн вітальні

Дизайн вітальні

Вам набридла стара планування і оформлення вітальні? Або ви робите ремонт «з нуля»? Тоді оформіть її дизайн по-особливому! У цьому приміщенні ви приймаєте гостей і відпочиваєте, а значить воно має бути елегантним, приємним погляду і в міру розслаблюючим.

Елегантна вітальня

З чого почати зміни?

З'ясуйте, які елементи поточного дизайну вас не влаштовують, а потім підберіть новий стиль, який максимально відповідає характеру і смакам домочадців. Якщо ви будете точно знати, чого хочете, то швидше почнете втілювати в реальність свої фантазії.

Стильна вітальня

Навіть якщо вітальня маленька, є як мінімум десяток оригінальних ідей по її оформленню. Один з останніх трендів - об'єднання вітальні і їдальні, вітальні і передпокою і т. Д. Варіантів - безліч! Потрібно тільки підібрати вдалі кольори і відповідне освітлення для зонування.

Вітальня з кухнею

Кухня з вітальні

У великій вітальні можна втілити будь-який стиль. Одним господарям подобається пишність бароко і рококо, іншим - строгість і прогресивність мінімалізму, хай-тека, третім - стримана розкіш ар-деко, класики, етно-шику і т. Д. Але є і цінителі бунтарського, незвичайного, яким до душі фьюжн, вінтаж, Шеббі-шик і різна еклектика.

Вишукана вітальня

Вибирайте, поєднуйте, експериментуйте, і ваша вітальня «заграє» в нових кольорах!

Маленька вітальня