ТОВ «Фарби Колорит»
08130 Київська область,
Петропавлівська Борщагівка,
вул. Садова, 49
Гаряча лінія 0 800 508 908
Укр | Рус
Форум

Інтер'єр в стилі кітч

Оформлення інтер'єру в певному стилі - справа нелегка. Потрібно гармонійно поєднувати кольори, матеріали і витрачатися на відповідні елементи декору. У деяких домовласників немає часу на ретельне продумування всіх деталей інтер'єру свого будинку, тому вони вибирають стиль Кітч.

У чому суть цього напрямку

Цей стиль виник нещодавно. Деякі дизайнери бачать в ньому насмішку над несмаком і зайвим педантизмом. Основна риса стилю Кітч - негармонійне поєднання кольору і фактури, а також імітація відсутності смаку, яка виражається у використанні предметів декору, що вийшли з моди: статуеток-янголят, картин в пластикових рамах і т. д.

Цей стиль стає популярним в ті періоди життя суспільства, коли існуючі естетичні погляди вже набридли, а нові ще не сформувалися. Деяким людям стиль Кітч дарує відчуття затишку і комфорту, тому вони і вибирають його для оформлення інтер'єру свого житла.

Є два найпоширеніших способу втілення стилю Кітч:

  • Імітація вишуканих інтер'єрів в класичному стилі . При цьому строгість класики розбавляється безглуздими деталями. Наприклад, для обробки меблів використовується дешевий матеріал яскравого кольору з відтінками, що не сполучаються між собою.

  • Демонстрація байдужості до стилів інтер'єру. Для цього використовуються нетипові матеріали і предмети, втілюються в життя навіжені ідеї. Наприклад, замість звичайних тканинних штор використовуються поліетиленові, пофарбовані фарбою з балончика. Замість звичних шаф - картонні коробки, а шпалери і традиційну фарбування стін замінюють на графіті.

Особливості стилю Кітч

  1. Колір і освітлення.

До підбору джерел освітлення і місцях їх розміщення немає ніяких вимог. Проте, небажано обмежуватися однією люстрою. Придивіться до торшерів, свічок в канделябрах, бра і т. д. Кольори повинні бути контрастними і яскравими.

2. Оздоблювальні матеріали

У виборі матеріалів для обробки стін, стелі та підлоги теж немає ніяких заборон. Можна сміливо поєднувати метал, дерево, плитку, скло... Втілюйте все, що малює ваша фантазія.

3. Аксесуари.

Їх підбирають хаотично і непродумано. Вони можуть бути виготовлені з будь-яких матеріалів, розташовуватися в несподіваних і невідповідних місцях.

Незважаючи на кричущий несмак, кітч зачаровує своєю сміливістю і сентиментальністю. Предмети декору, матеріали і кольори оформлення інтер'єру хоча і негармонійні, але створюють враження, ніби все так і має бути. Слідувати стилю Кітч легко. У підвалах, комірках і на горищах напевно знайдуться предмети і матеріали, які допоможуть реалізувати цей стиль.