ТОВ «Фарби Колорит»
08130 Київська область,
Петропавлівська Борщагівка,
вул. Садова, 49
Гаряча лінія 0 800 508 908
Укр | Рус
Форум

Шик, блиск, краса. Лазур із ефектом мерехтіння Тайка

При оформленні інтер'єру важливо, щоб вибрані кольори і відтінки гармонійно поєднувалися між собою. Крім цього, хочеться мати і якусь родзинку, деталь, яка вигідно підкреслить переваги дизайну приміщення. У цьому вам допоможе лазур із ефектом мерехтіння Тайка від фінського виробника Tikkurila.

У чому практична привабливість лазурі?

Вона додасть стінам і стелям декоративний ефект, який не залишиться непоміченим. Золоті й срібні блискітки, що містяться в лазурі Тайка, створять ніжне сяйво, яке при різному освітленні внесе в інтер'єр таємничість і чарівність.

Лазур Тайка має стриманий і в той же час вишуканий напівглянцевий блиск, що дозволить втілити ваші найсміливіші ідеї. Ви можете вибрати золотистий або срібний відтінок - завдяки їм приміщення наповниться новими фарбами і додатковим світлом. Тепле мерехтіння золота або холодний блиск срібла - вибирайте відтінок в залежності від того, який з них переважає в дизайні вашої кімнати. У будь-якому випадку краса інтер'єру буде вигідно підкреслена.

Для того щоб виділити ефект блакиті з його шляхетними відтінками, використовуйте не тільки природне освітлення, але і оригінальне підсвічування або бічне світло.

Нанесення лазурі Тайка і догляд за пофарбованими нею поверхнями

Лазур Тайка наноситься на сухі пофарбовані стіни і стелі. При цьому важливо, який колір інтер'єрної фарби використовувався до цього, оскільки їх поєднання буде впливати на колористику остаточного результату. Рекомендуємо фарбу «Гармонія» з оксамитовим ефектом в якості ідеального поєднання до лазурі Тайка.

Лазур дуже зручна в застосуванні - вона розбавляється водою, і наноситься звичайним валиком або пензликом. Перед використанням її потрібно ретельно перемішати, а потім рівномірно забарвити поверхню, періодично розмішуючи блакить під час роботи. Наступний шар наноситься через добу, а висихає продукт приблизно через 48 годин.

Лазур Тайка - це відмінна можливість заощадити:

  • 1 л фарби витрачається на 6 мсильно поглинаючих або на 10 м2 слабко поглинаючих поверхонь;

  • випускається в трьох видах тари - 1/3 л, 1л і 3л. Ви зможете вибрати для себе зручну розфасовку;

  • застосовується не тільки в житлових, але і для торгових та офісних приміщеннях, має додаткові захисні властивості.

Через місяць після фарбування поверхні її можна очистити трохи вологою ганчірочкою без застосування хімічних засобів. Надалі пил і забруднення видаляються м'якою щіткою або тканиною, просоченою нейтральним миючим складом.

Не бійтеся вносити трохи розкоші в інтер'єр. Лазур з мерехтливим ефектом Тайка безсумнівно вам в цьому допоможе!