ТОВ «Фарби Колорит»
08130 Київська область,
Петропавлівська Борщагівка,
вул. Садова, 49
Гаряча лінія 0 800 508 908
Укр | Рус
Форум

Малогабаритна квартира? Не проблема!

Вам набридло нудитися в малогабаритній однокімнатній квартирі? Розширте її за допомогою продуманого дизайну! Є дієві способи, які допоможуть вам знайти компроміс між функціональністю і затишком, поліпшити ергономіку приміщення, трансформувати існуючу планування в більш зручну. 

При новому облаштуванні квартири потрібно залишатися реалістом і розуміти, що значно збільшити простір не вийде . Але уникнути дефіциту площі і домогтися кількох додаткових метрів - цілком реально. Погодьтеся, для невеликої квартири і цього достатньо, адже на рахунку кожен сантиметр!

Заощадити додатковий простір допоможуть такі стилі, як мінімалізм, фьюжн, лофт і скандинавський. Від бароко і інших «пишних» оформлень краще відмовитися. Якщо ви хочете візуально збільшити простір в своєму будинку, позбудьтеся від усього зайвого, віддайте свою перевагу інтер'єру з переважанням теплих і світлих відтінків, додайте в інтер'єр дзеркала. 

Існує маса варіантів того, як звільнити місце в однокімнатній квартирі. Експериментуйте, і ви знайдете оптимальне рішення.