ТОВ «Фарби Колорит»
08130 Київська область,
Петропавлівська Борщагівка,
вул. Садова, 49
Гаряча лінія 0 800 508 908
Укр | Рус
Форум

Фарбування фасаду. Основні етапи

Пофарбований фасад будівліЗабарвлення фасаду - трудомісткий процес, що вимагає витрат часу і грошей. Правильний вибір фарби і ретельна підготовка до декорування допоможуть уникнути передчасних ремонтних робіт. Фасад вашого будинку буде виглядати оновленим не один рік.

Типові помилки під час фарбування фасаду:

● вибір не придатні і не якісних оздоблювальних матеріалів

● Використання неправильного методу забарвлення і порушення технологій нанесення захисних покриттів;

● неякісна підготовка поверхонь до фарбування.

Не допускайте цих помилок, інакше покриття вашого фасаду швидко втратить привабливий декоративний вигляд і свої захисні функції, а сама поверхня стане притулком для шкідливих організмів.Фасад будівлі

Як підготувати фасад до фарбування

Підготовчі роботи залежать від стану поверхні. Якщо вона була раніше забарвлена, видаліть старе покриття за допомогою металевої щітки так, щоб від нього не залишилося й сліду. Перевірте шви бетонних блоків, потім очистіть фасад від бруду і пилу.

Пам'ятайте:чим ретельніше ви очистите поверхню від старої фарби і бруду, тим краще ляже нове обробне покриття. Ділянки, які не потрібно декорувати, закрийте папером або тканиною. Скло можна захистити фанерою або газетою.

Якщо поверхня не була раніше забарвлена, вам буде потрібно очистити її, тріщини закрити за допомогою ремонтного розчину. Потім обробити покриття ґрунтовкою. І після цього можна приступати до фарбування.

Також нефарбовані поверхні слід витримати деякий час. Наприклад, для вапняно-цементної основи знадобиться місяць.Пофарбований фасад

Яку фарбу вибрати?

Потрібно купувати матеріал, на етикетці якого є напис:«Для забарвлення фасаду». Він містить сполучний компонент, який утворює захисну плівку.

Рекомендуємо Kolorit Fasilit - сіліконмодіфіцірован латексну фарбу на акрилатной основі, яка буде захищати ваш фасад 15 і більше років. Це покриття також згодиться для обробки фасадів промислових об'єктів в морському середовищі. Фарба Fasilit володіє водовідштовхувальними і паропроникні властивостями.

Інструкція по фарбуванню фасаду

Для нанесення фарби Fasilit використовують кисті і валики з синтетичного або натурального ворсу. В процесі забарвлення дотримуйтеся наступних правил:

❏ фарбу потрібно перемішати перед застосуванням;

❏ поверхня повинна бути сухою і міцною;

❏ забарвлення бажано проводити в суху погоду .

Дотримуйтесь цих порад, і фасад вашого будинку залишиться доглянутим на довгий час.